Kolay Örgü Kazak Modeli Yapılışı

Kolay Örgü Kazak Modeli Yapılışı

Sizler için çok güzel bir şiş örgü modeli hazırladık. Birçok örgü modelinizde kullanabilirsiniz. Örgü kazak modellerinde, battaniye modellerinde, erkek kazak modellerinde, erkek örgü yelek modellerinde. Kolay ve şık bir örgü modeli. Çok araştırdım ama anlatım olarak sadece bu şemayı buldum. Model düz örgü ve ters örgüden oluşuyor. Kolay bir model. Sizler için kolay ve güzel modelleri anlatmaya çalışıyoruz. Örgüye yeni başlayanlar da rahatlıkla örebilsinler diye. Video çekmek biraz zahmetli oluyor. Vakit bulmak çok zor oluyor.

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Kolay Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Modelimiz düz örgü ve ters örgüden oluşuyor. Modelin sizlere şemasını vereceğim. Modelin şemasından takip ederek yapabilirsiniz.

Şemada dik çizgiler düz örgüyü , yan çizgiler ters örgüyü temsil ediyor. Şemayı bu şekilde okuyarak yapabilirsiniz. Modelin birkaç turun nasıl yapıldığını sizlerle paylaşacağım. Kalan turları şemadan takip edebilirsiniz. Şimdi model bittiğinde nasıl göründüğüne bakalım. Kendi bedeninize göre , örmek istediğiniz bedene göre sayıları ayarlayarak kazak modellerinde ve diğer modellerinizde kullanabilirsiniz.

 

Bu örgü modeli kazak da çok şık duruor. Sizler isterseniz yelek de yapabilirsiniz, örgü erkek süveter modeli olarak da kullanabilirsiniz. Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız

Bir cevap yazın