Kolay Kare Lif Modeli Yapılışı Videolu Ayrıntılı Anlatımlı

Kolay kare lif modeli anlatımını sizlere sunuyoruz. Sizler yakın çekim kolay kare lif modeli yapılışı ile hiç lif modeli örmeyenler bile kolayca örebileceği bir örnek öğreneceksiniz. Bu kare lif yapımı ile öğrendiğiniz teknikleri diğer lif modelleri yapımında da kullanabileceksiniz. Ve böylece lif yapılışını öğrenmiş olacaksınız.

Yakın çekim kolay kare lif modeli anlatımını da sizlere kısaca yazılı olarak lif modeli anlatımı yayınlayacağız. Tabii videolu anlatımdan lif modeli yapımını öğrenmeniz sizler için daha kolay olacaktır. Daha önceden lif yapanlar zaten modele bakarak bile model çıkaranlar , usta eller renk konusunda özgür kalarak çok güzel örnekler ve hatta desenli yazılı lif modelleri yapacaklardır.

Lif Modeli İçin Gerekli olan Malzemeler 2 adet lif ipi 2 numara tığ Renkli ip ile 22 fıstık yapalım.23 fıstığı açık fıstık ile 3 lü fıstık yapalım. Yıldız tekniğini kullanarak 2 sıra mavi ile örelim. Beyaz ip ile mavi sırada yaptığımızın tersini yapalım. 2 sıra mavi 2 sıra beyaz iple devam edelim. Her iki rengin toplamı 9 sıra örelim. Mavi ip ile kenar oyasını yapalım.

 

 

 

Bir cevap yazın