Kolay Kadın Yelek Yapılışı

Kolay kadın yelek örgü modeli yapılışı anlatacağız sizlere. Örgü modeli şiş örgü ile yapılıyor. 2017 yılı yeni yelek modeli yapılış larından. Ajurlu örgü yelek modelleri farklı örgü modelleri yapılışlarında da kullanılıyor. Bebek örgülerinde, ev dekorasyonu örgü modellerinde, dekoratif örgü modellerinde kullanılıyor. Bebek battaniyelerinde alt kısmı pazen ile kaplı olduğundan ajurlu örgü bebek battaniyesi modelleri de yapılmaktadır.

 

Kolay Kadın Yelek Yapılışı

Kadın yelek modelleri içinde kolay ve yeni şiş örgü modeli anlatacağız sizlere. Kenarı kahve çekirdeği örgü modeli ile yapılmış. Kolay kadın yelek modeli zor bir model. Örgü örmeyi iyi bilenler için örmesi zevkli ve takibi nispeten kolay kadın yelek modeli dir.

Kolay kadın yelek modeli yapılışı videolu anlatımı izleyelim :

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın