Kırlent, Peçete, Battaniye, Bardak Altlığı için Örgü Modeli Kare Motif Birleştirme

Kırlent, peçete , battaniye, bardak altlığı için örgü modeli kare motif birleştirme tarifi ile karşınızdayız. Sizlere çok güzel kare motifler ile çiçek motifi yapılışı anlatımında bulunacağız. Çiçekleri bardak altlığı olarak kullanabilirsiniz isterseniz kare motif olarak da birleştirip yapabilirsiniz.

Yuvarlak çiçek motifini kare motif nasıl yapılır , yuvarlak motifi kare motife çevirme örgü anlatımı tarifi. Kare motif birleştirme nasıl yapılır, anlatımı ile de karşınızda olacağız. Her konu ile ilgili ayrı ayrı videolar sunacağız sizlere. Şu kare motifleri birleştirmek nasıl olur kabarık bir örgü olmadan doğal haliymiş gibi nasıl birleşir videolu anlatmda göreceksiniz.

Çiçek motifi ile aplike yapabilirsiniz örgü modellerinizde kullanabilirsiniz kabarık değil düz olduğundan oyuncak bebeklerde süslemelerde ya da battaniye kenarına yapabilirsiniz. Bebek saç bandı modellerinde kullanabiilirsiniz. Çok güzel örgü modelleri fikirleri bulacağınız iki adet farklı kare motif yapılışı anlatımı tarifi sunacğız sizlere .

 

 

 

 

Bir cevap yazın