Kelebek Motif Battaniye Nasıl Yapılır?

Narin kelebekleri sevenler için kelebek desenli battaniye yapıyoruz. Tığ işi trabzanlarla örülmüş güzel bir battaniye . Aynı deseni isterseniz şiş örgü modelleri ile de örebilirsiniz. Sizlere farklı bulduğumuz örgü modellerini paylaşmaya özen gösteriyoruz. Özellikle ilkleri paylaşmayı. Birçok bebek örgü modelleri paylaştık. Birbirinden güzel bebek battaniyesi modelleri var içinde.

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Örgü bebek battaniye modelleri ve örgü bebek battaniye yapılışı konuları ayrıca ilgimi çekiyor çünkü çocukları sarıp sarmalamak tatile çıktığımızda arabadan restauranta kadar olan kısımlarda ya da herhangi bir duraklama noktasındaki iniş çıkışlardaki hava değişimlerinden bebek ve çocuklar çok fazla etkileniyor. Ayrıca bizden çok daha hızlı etkileniyorlar. Örgü bebek battaniyesi ister örgü tığ işi olsun ister şiş ile yapılan bebek battaniyesi modeli olsun her türlü modelini çok seviyorum. Renk uyumu olsun ve verilmiş emek olsun yeter

Kelebek Motifli Battaniye Modeli Yapımı

Renklerini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Sizlere önce şablonu vermek istiyorum. Sık iğne ile veya trabzan ile örebilirsiniz. Aynı örneği sayıları şiş örgü olarak da yapabilirsiniz.

Ve sabırla ördüğünüzde ortaya çok şık bir görüntü çıkıyor. Evinizin içinde kelebekler uçuşuyor.

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

This article has 1 Comment

Bir cevap yazın