Keçe Tavşan Nasıl Yapılır?

Keçe Tavşan Nasıl Yapılır ?

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

  • Beyaz, mavi keçe
  • Makas
  • Şablon
  • Elyaf
  • Tutkal
  • Göz
  • İğne, iplik

Netten aldığımız tavşan için olan kalıbı keçe üzerine yerleştirip keselim.

İkişer parça olacak şekilde kesip, aynı parçaları karşılıklı olarak bir araya getirelim.

Daha sonra bir araya getirdiğimiz parçaları dikmeye başlayalım.

Dikerken ufak bir boşluk bırakıp buradan elyafı doldurup tekrar kalan kısmı dikelim.

Tüm parçaları kulaklar hariç bu şekilde dikelim. Daha sonra diktiğimiz parçaları gövde ve başı, gövde üzerine kolları ve ayakları tutkal ile yapıştıralım. Kafa üzerine kaşları işleyip gözleri yapıştıralım. Daha sonra resimdeki gibi ayaklar üzerine parmakları belirtmek için mor keçeden yapıştıralım.

Şimdi kulakları bir araya getirip dikelim. İçine elyaf doldurmayalım.

Tüm parçalar bir araya geldikten sonra keçe tavşan yapımı hazır. Her türlü süslemelerinizde kullanabileceğiniz sevimli bir keçe tavşanımız oldu.

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

Bir cevap yazın