Kanaviçe Harf Şablonu

Kanaviçe Harf Şablonu

Kanaviçe pano modelleri yapanlar için çok güzel şablonlar hazırladık. Bugünkü şablonlarımız alfabeden oluşuyor. Tek harf olarak yapabileceğiniz gibi isim de yazabilirsiniz bu harfleri bir araya getirerek. Kanaviçe etamin örnekleri son zamanlarda çok popüler. Biraz daha modernize edilerek kullanılıyor. Runnerler yapılıyor, kanaviçe kolye modelleri yapılıyor, çantalar , kanaviçe doğum panoları ve daha birçok çalışma yapılıyor.

Kanaviçe ile ilgilenen arkadaşlar için birçok paylaşımımız oldu. Şablonlar paylaştık. Yapacağınız panolarda, süslemelerde fikir verecek modeller paylaştık. Herkes tarafından çok beğenildi. Etamin çarpı işi örneklerini her alanda kullanabilirsiniz. Mesela kavanoz kapağı süslemede. Battaniye süslemelerinde, kazak süslemelerinde kullanabilirsiniz. Örgü çanta modelleri yapıp üzerini çarpı işi ile süsleyebilirsiniz.  Çok şık kırlent modelleri yapabilirsiniz. Her zevke uygun çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz.

Etamin Harf Şablonları

Etamin kolye modelleri benim çok hoşuma gidiyor. Bende kendime malzeme siparişi verdim. Kendime yapmak istiyorum. Tabi isteyen olursa sipariş alabilirim. Harf şablonları yapacağınız kolye modellerinde ve panolarda kullanabilirsiniz. Kolyeleri etamin kumaş üzerine işleyebilirsiniz. Keten kumaşlar üzerine ve farklı kumaşlar üzerine işleyebilirsiniz. Şablonlar bizden üretmek sizden.

 

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Bir cevap yazın