Kalpli Kolay Bebek Battaniyesi Yapılışı

Kalpli Kolay Bebek Battaniyesi Yapılışı

Örgü bebek battaniye modelleri ve örgü bebek battaniye yapılışı konuları ayrıca ilgimi çekiyor çünkü çocukları sarıp sarmalamak tatile çıktığımızda arabadan restauranta kadar olan kısımlarda ya da herhangi bir duraklama noktasındaki iniş çıkışlardaki hava değişimlerinden bebek ve çocuklar çok fazla etkileniyor. Ayrıca bizden çok daha hızlı etkileniyorlar. Örgü bebek battaniyesi ister örgü tığ işi olsun ister şiş ile yapılan bebek battaniyesi modeli olsun her türlü modelini çok seviyorum. Renk uyumu olsun ve verilmiş emek olsun yeter. Motif bebek battaniyesi modeline çok güzel bir örnek daha.

İçinde sevgi barındıran birçok ürün paylaşımında bulunduk. Kalp çanta modelleri, hasır kalp yapımı, kalp bebek battaniyesi yapımı. Quilling sanatı örnekleri, kalp motifli kırlent yapımı. Sizlerde bu örnekle kırlent modelleri, battaniye modelleri, örgü bardak altlığı modelleri yapabilirsiniz.

Aşk Motifli Bebek Battaniyesi Nasıl Yapılır?

Bu güzel motifin yapılışını sizlere resimli olarak anlatacağız. Yaparken, örerken takıldığınız bir nokta olursa sorabilirsiniz.

Malzemeler

  • Seçtiğiniz 3 renk pamuklu iplik
  • 5 mm tığ

Birinci turda sihirli halka içine trabzanlar yapıyoruz.

Bir sonraki turda ikinci rengimizi ekliyoruz. İkinci rengi kullanırken aynı yere batarak yuva oluşturuyoruz.

Üçüncü turda 3. rengide ekliyoruz. Popcorn yapıyoruz. Ve bir önceki turda yaptığımız yuvaya kalbin zeminini oluşturmaya başlıyoruz.

3 tur daha resimdeki gibi kalbin zeminini örmeye devam ediyoruz.

 

Bu turda kalbin üst kısmını örmeye başlıyoruz.

İlk rengimizle birkaç tur daha ördükten sonra bitiriyoruz. Aynı anda dört kalbimiz oluyor

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın