Jetler Örgü Modeli Yapılışı videolu anlatım

Yine bir örgü yapılışı ile karşınızdayız. Örgü modelinin ismi jetler örgü modeli. Bilindik bir model yapılışı  ve videolu anlatımlı olarak sizlere sunacağız. Anlatan kişi gayet güzel ayrıntılı anlaşılır anlatmış.

Jetler Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Model 3 ilmek ve katlarından oluşuyor. +1+1= 2 adet de  kenar ilmekleri olarak hesaplayabilirsiniz. Bebek örgü modelleri yapılışlarında kullanabilirsiniz, Örgü kırlent modeli yapılışı, dekoratif örgü modellerinde ve her türlü örgü modelinde kullanabilirsiniz.

Jetler örgü modeli yapılışı videolu anlatımı izleyelim :

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın