Hercai İğne Oyası Örneği Yapılışı

Hercai İğne Oyası Örneği Yapılışı

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz. İyi seyirler.

Sizlere menekşe yapılışını resimli olarak yapraktan başlayıp tüm kısımlarının nasıl yapıldığını gösterdik. Takıldığınız bir nokta olursa sorabilirsiniz. Yeni öğrenen arkadaşlar başta zorluk çekebilir ama zamanla elleri hızlanacak ve daha güzel iğne oyası örnekleri yapacaklar.

İğne oyası bilen arkadaşlar dilerlerse yaptıkları modellerin yapılışlarını bizimle paylaşabilirler. İster videolu olarak ister resimli anlatımlarla. Bunun için sadece siteye üye olmanız yeterli. Birçok takipçimize ulaşarak onlarında öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz yaptığınız modellerin satışını da sayfamızda gerçekleştirebilirsiniz. Birçok kişiye ulaşarak ürünlerinizin tanıtımını yapabilirsiniz.

Şimdi sizlere iğne oyası çiçek örneklerinden güzel bir model olan menekşe yapımını resimli olarak anlatacağız. Bol hobili , huzurlu günler dileriz.

Çok güzel ve zarif bir model öyle değil mi. Sizlere yapılışını aşama aşama resimli olarak gösterdik. Sizlerde yaptığınız modelleri bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

 

Bir cevap yazın