Fıstık Yolu Modeli Tığ işi Yelek Yapılışı

Fıstık Yolu Modeli Tığ işi Yelek Yapılışı

Tığ işi Bayan Yelek Örnekleri için sizlere harika bir Türkçe Açıklamalı Örgü Tığ işi Yelek Örneği olan Fıstık Yolu Örgü Modeli yapımını paylaşacağım.  Gördüğünüz gibi Fıstık Yolu Modeli Yeleklerde çok yakışan bir Tığ Örneği. Çeyizlik yelek modeli olarak sıkça görüyorum hanımlar yapıyorlar. Fıstık Yolu Yelek Örneği ile yapılan Yelek Modelinin daha fazla resimlerini bulduğumda onları da sizler için paylaşacağım.

Bu örneğin bir benzeri olan Yanlara doğru uzanan modelde Yelekte ki örneğe daha yakın olan modele Askıda Fıstıklar Modeline nasıl yapılır? buradan bakabilirsiniz.

Örgü Tığ Yelek Modelleri için kullanılan Zarif Tığ İşi Modeller çok hoş modeller olduğu için Tığ İşi Battaniyelerde de çok güzel duruyor.Tığ işi battaniye modellerinde kabartmalı battaniye modelleri bu sene çok tercih ediliyor. Kimi zaman kelebek motifli bebek battaniyesi, kimi zaman kalpli battaniye , güllü battaniye gibi tığ işi kabarık motifli bebek battaniyeleri hem kız hem de erkek versiyonlarını görmek mümkün.

Tığ yelekler kadar Şiş Örgüsü Bayan Yelekler içinde bayan örgü modeli ve yapılışı ve örgü modelleri ve yapılışları yazan kategoride de bir çok Anlatımlı Yelek Modeli yapılışı görebilirsiniz. Fıstıklı şal modeli yapılışı ve çeyizlik fıstıklı şal modeli yapılışına da bakabilirsiniz. Sizlere yapılışı kolay çeyizlik yelek modeli ya da hediyelik yelek modeli şal modeli olarak kullanabileceğiniz bir örgü tığ işi modelin videolu anlatımını sunuyorum :

 

 

 

sitemizde bulabileceğiniz konu başlıkları : (kategoriler)

  • Amigurumi,  Battaniye Modelleri ve Yapılışları, Bayan Örgü Modelleri Ve Yapılışları, Bebek örgüleri, Dantel Modelleri ve Yapılışları, Dekoratif Örgü Modelleri ve Yapılışları, Dikiş & Nakış Modeller ve Yapılışları, Elişi örgüleri, Erkek Örgü Modelleri ve Yapılışları, Etamin Şemaları ve Yapılışları, Havlu Kenarı Modelleri ve Yapılışları, İğne Oyası Modelleri ve Yapılışları, Lif Modelleri ve Yapılışları, Örgü Modelleri Yapılışları ( Örgü Teknikleri), Tunus İşi Örgü Modelleri ve Yapılışları