Etamin Geyik İşleme

Etamin pano modelleri geyik örneğinin yapılışını sizler için hazırladık. Ev dekorasyonunda kullanabileceğiniz çok şık bir pano. Kanaviçe etamin örnekleri yapılışı, modelleri, şablonları ile ilgili birçok paylaşımda bulunduk. Bizden şablon ve model isteyen takipçilerimiz için güzel bir örnek hazırladık. Etamin çarpı işlerini birçok alanda kullanabilirsiniz. Kavanoz kapağı süslemede, runnerlerde, seccade örneklerinde, etamin kolye modellerinde ve daha birçok farklı alanda. Etamin kanaviçe nasıl işlenir sizlere daha önce paylaşımda bulunmuştuk. Çarpı çarpı , kare kare beğendiğiniz örnekleri kumaşlar üzerine işleyerek yapabilirsiniz.

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz

Etamin İşleme Örnekleri

Sizlere geyik şeması vereceğiz. Pano modellerinde ve birçok alanda kullanabilirsiniz. Şemada her bir kare 1 sayı ediyor. Sayarak etamin kumaş üzerine veya farklı bir kumaş üzerine işleyebilirsiniz. Kumaşları kumaş satan yerlerden, hobi marketlerden alabilirsiniz. Nakış ipliklerini yine hobi marketlerde, tuhafiyelerde bulabilirsiniz. Şimdi şablonu sizlere vermek istiyorum.

Tek renk ile çok güzel olmuş. Sizde sevdiğiniz renklerle işleyebilirsiniz. Ev dekorasyonunda çok şık duracaktır. Eğer bir hobi odanız varsa dekorasyonunuz için kullanabilirsiniz. Şemada her bir kare 1 sayıya denk geliyor. Beğendiğiniz desenleri evde kendiniz de bilgisayar programları ile yapabilirsiniz. Şimdi birlikte görelim panoyu işlediğimizde nasıl durduğunu görelim.

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız

Bir cevap yazın