Dikişsiz Bayan Yelek Yapılışı

Dikişsiz Bayan Yelek Yapılışı

Dikişsiz bebek yelek modelleri yapmıştık sizlerle, özellikle yenidoğan yelek modelleri konumuzda dikişsiz örgü yelek yapılışları farklı modellerde bebek yelekleri paylaşmıştık. Bu da bayan yelek yapılışı aynı mantık dikişsiz örgü bayan yelek yapılışı.

Alize Blounche İp ile yapılıyor. Oldukça kalın bir şiş kullanmak gerekiyor. 10 numara şiş kaldırır modeli. Videolu anlatımda da dikişsiz kolay örgü bayan yelek yapılışı nın ayrıntılarını göreceksiniz. Bu yelek dikişsiz bayan bolero yapılışı olarak da kabul edebiliriz. Kendinize örgü bolero yapmak istiyorsanız  ideal bir model. Ön kısmı örgü bolero ya benziyor ama uzunluk açısından örgü yelek olarak kullanılabilir.

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

Bir cevap yazın