Cüzdan Nasıl Örülür videolu

Sizlere çok kolay bir şekilde örgüden cüzdan nasıl yapılır onu anlatacağım. Üzerine dilediğiniz süslemeleri yapabilirsiniz. Kendiniz için örebilirsiniz. Anneler günü yaklaşıyor anneler günü için annenize örebilirsiniz. Kız çocuklarınıza, kardeşlerinize , arkadaşlarınıza örebilirsiniz. Sizin el emeğinizden olan çok güzel bir hediye olacaktır. Daha önce de sizlere popcorn örgü cüzdan yapılışı ve siyah ve beyazın güzel uyumundan oluşan örgü cüzdan yapımından bahsetmiştik. Şimdi ise çok basit şekilde cüzdan nasıl örülür bahsedeceğiz. Önceki yazılarımızda paylaştığımız örgü aplike modelleri ile istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Örgü Cüzdan Yapılışı

Malzemeler

  • İstediğiniz renklerde iplik
  • Tığ
  • Cüzdan aparatı
  • Makas
  • İğne
  • İşaretleyici

1: sihirli halka içine 6X

2: her ilmeğe 2X= 12x

3: (1 x, 1V) *6 =18 x

4: (2X, 1V) *6 =24x

5: (3X, 1V) *6 =30x

6: (4X, 1V) *6 = 36x

7: (5X, 1V) *6 = 42x

8: (6X, 1V) *6 = 48x

9: (7x, 1V) *6 = 54x

10: (8X, 1V) *6 = 60x

11: (9x, 1v)*6 = 66x

12 – 25 : 66 x

Renkli örmek isterseniz renk değişimlerini istediğiniz turda yapabilirsiniz. Örme işlemi bittiğinde cüzdan aparatına iğne ile dikelim. Farklı modellerde cüzdan aparatı mevcut. Kareler, yuvarlaklar. Beğendiğinizi alıp iğne ile dikebilirsiniz. Montaj işlemi de yine videoda mevcut. Kolay gelsin arkadaşlar. Yaptığınız işlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

 

 

 

Bir cevap yazın