Criss Cross Örgü Boyunluk Modeli Şeması

Örgü desenimiz aşağıda örgü boyunluk modelinde uygulanmış.Ancak örgü bebek yelekleri , örgü bere modelleri ve örgü bebek battaniyesi modelleri gibi bir çok örgü örnekleri nde severek kullanacağınıza eminim. Örgü modelimizin yapılışı ikinci resimde şema ile ayrıntılı olarak anlatılmıştır.

Örgü boyunluk modelinden bebek battaniyesi çok sık olur ancak yapacağınız rengi doğru seçmeniz çok önemli çünkü bazı renkler modeli boğuyor bazı renkli yünler modeli gösteriyor.

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın