Çok Kolay Patik Yapılışı

Çok Kolay Patik Yapılışı

Sizlere çok kolay örgü patik nasıl yapılır anlatacağız. Ayrıca videolu anlatımlı patik yapılışını da paylaşacağız istediğiniz yerden takip ederek yapabilirsiniz. Örgü patik yapılışı ile ilgili çok fazla konu paylaştık bu da en kolay patik yapılışı konularımızdan birisi. Evde kendiniz örgü ev botu yapabilirsiniz, çocuklarınıza örgü patik yapabilirsiniz.

 

Orta kalın bir ip kullanıyoruz. 5 numaralı şiş ile yapıyoruz. 30 ilmek atıp başlıyoruz. Haraşo örüyoruz.  Ayak uzunluğunuz boyunca örün . Ayağınızın ölçüsünü alın örerken .. sonra tüm ilmekleri kesin. ve katlayarak patiğinizi oluşturun . bu kadar basit. 1 tane kare örgü yapıyoruz ve onu katlayarak diktiğimizde patiğimiz hazır oluyor istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Ya da videolu anlatımı izleyip oradaki gibi süsleyebilirsiniz.

Örgü patik ayak ölçüsü nü bu şekilde elinizi koyarak alabilirsiniz. Ayağınızı koyarak bakabilirsiniz ne kadar örmeniz gerektiğine. Şimdi Türkçe videolu anlatımlı çok kolay örgü patik yapılışı nı izleyelim :

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın