Çok kolay Örgü Uyku Arkadaşı Yapılışı

Örgü uyku arkadaşı yapımı ile sizlere çok kolay bir örgü modeli yapımı ile bebeklerimize yapabileceğiniz çok kolay örgü uyku arkadaşı yapımı paylaşacağız. Aslında hepimizin bildiği hanım dilendi bey beğendi modeli yapılışı ile yapacağız.

Uyku arkadaşı benim de kızıma yaptığım bir örgü modeli. Onunla oynayarak kendi kendine beşiğiinde uyuyabiliyordu. Buna alıştı ve uyandığında ağlamıyordu , onu eline alıp mıncıklıya mıncıklıya uyuyordu yeniden. Arada bir kontrole gittiğimde bakıyordum ki uyanmış ama ağlamıyor, eline almış oynuyor.

Örgü uyku arkadaşı modelleri eskiden sizlerle paylaştığımız bir örgü modelidir. Ortasına dilerseniz amigurumi örgü modeli ile yapılan bebek, ayıcık ya da zürafa gibi örgü modelleri örebilirsiniz. Rengarenk bu örgü modellerini tabii ki çocuklara uygun örgü ipleri ile örmelisiniz.

Sitemizde hanım dilendi bey beğendi örgü modeli anlatımlarını ve videolu sesli anlatımlarını da bulabilirsiniz. Daha önce örmeyi bilmeyenlerin bile çok kolay bir şekilde öğreneceği örgü modelidir. İlk ördüğümde harika bir şey olduğunu düşündüm. Her şeyi bu örgü modelini kullanarak yapabilirsinzi. Tığ iş iörgü modellerinde kullanabileceğiniz en eski ve en yaygın örgü modelidir.

Bayan hırka modelleri , yelek modelleri bile yapılabilir.

Bir cevap yazın