Çok Kolay Çiçek Motifi Yapılışı

Tığ ile çok kolay çiçek motifleri yapılışı resimli anlatımlı olarak sizlerle olacak. Farklı tığ işi çok kolay çiçek motifi modelleri resimli anlatımlı olarak aşağıda bulacaksınız. Çiçek motiflerini her yerde kullanabilirsiniz. Çiçek motifi yapıp bebek battaniyesi süslemesinde kullanılabilir. Zincir çekerek bir temel oluşturuyoruz.

 

Tığ ile çok kolay Farklı Çiçek Motifleri Yapılışı

6 zincir çekip halka oluşturuyoruz. sonra 16-18 zincir çekerek yaprakları oluşturuyoruz. Sonrasını şablonları takip ederek farklı çiçek motiflerini çok kolay yapabilirsiniz. Sık iğne ile doldurarak farklı model çiçek motifleri yapılışı şablonları aşağıda bulacaksınız. Yapılmış örnek çiçek motifleri de bulunmaktadır. Saç bandı süslemesinde çiçek motifli saç bandı yapabilirsiniz. Yelek modellerinde çiçek motifli yelek modelleri yapabilirsiniz. Yada sadece süsleme olarak kullanabilirsiniz. çiçek motifli broş modeli yapabilirsiniz. Çiçekli toka yapılışı da uygulayabilirsiniz bu motif ile.

Şimdi farklı çiçek motifi yapılışı şablonu ve yapılmış örnek çiçek modelleri ile sizlerle :

 

Önce çiçek motifleri ve sonrada şablonları çiçek motifi yapılışı şablonu ve resimleri ile çiçek motifi yapılışı çok kolay .

 

 

 

Kaynak: http://domihobby.ru/455-obemnye-cvety.html

 

 

 

Bir cevap yazın