Çocuk Beresi Yapılışı Anlatımlı

Çocuk beresi yapılışı paylaşacağız. Kulaklı çocuk beresi modelleri, hayvan figürlü çocuk beresi modelleri, süslü çocuk beresi modelleri, çizgi karakterli çocuk beresi modelleri gibi birçok örgü çocuk beresi modelini sizlerle paylaştık ve devam edeceğiz yapılışlarını anlatmaya. Yapraklı bere yapılışı çok şık bayan bere modelleri nden birisi, bebek örgülerinde de yaprak kullanılıyor yapraklı çocuk beresi de yapılabilir. Asya başak modeli bere yapılışı nı da paylaştık sizlerle o da çok farklı ve zor görünen ama çok kolay olan bir örgü modelidir. Şimdi konumuza geçelim

 

Örgü Çocuk Beresi Yapılışı

Çocuk beresi yapılışı paylaşacağız Derya Baykal hanım programında yapılışını anlatmış ve yapılışını paylaşmış biz de sizlerle buluşturuyoruz, görmeyenler olabilir anlatımı net çok kolay örgü çocuk bere yapılışı, dümdüz örüyorsunuz ve 2 tane de kulak yapıyorsunuz.

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

videolu anlatımı

 

 

Bir cevap yazın