Çilekli Kız Bebek Yeleği Yapılışı

Çilekli kız bebek yeleği yapılışı anlatımını sizlere sunacağız. Sizler ajur ile model yapmayı öğreneceğiniz bu güzel videolu örgü modeli anlatımını kolayca bebek yeleği nasıl yaparım diye düşündüğünüz anda bulduysanız şanslısınız. Hem çok şık çok güzel bir yelek öreceksiniz , hem de kolay bir şekilde bir günde bitirebileceğiniz bir örgü modeli yapımı öğrenmiş olacaksınız.

Çilekli düğmeler yeleğe gerçekten çok yakışacaktır. Ben bebek örgü modellerinde rengarenk düğmeleri kullanmayı seviyorum onu genelde karışık renkli örgü ipleri ile örülen bebek örgü modellerinde görüyorum. Ama bence düz bir renk ile de yapılan bebek örgü modellerinde de kullanılabilir.

Çilekli yelek dediğimizde çilek modelleri ile süslü gibi gelebilir cep de yapılabilir aslında model geliştirilerek. Bazı hanımlar düz bir örgü modeli anlatımına hayal güçlerini , tasarımlarını ekliyorlar görünce çok hoşuma gidiyor. İnsanın kendinden bir şeyler katması çok güzel. Renk ve model uyumu ile birlikte, çilek aplikesi ile cep yapılabilir.

Çilekli yelek modeli yapımı ile dostlarınıza örgü modeli hediye etmiş olmanın yanında , satış da yapabilirsiniz. Sizlere bu güzel örgü modeli bebek yeleği modelini yaparken kolay gelsin.

 

Bir cevap yazın