Çeyizlik Lif Modeli Yapılışı

Kolay Lif Modelleri ve Yapılışı Anlatımlı

Modelin yapılışını videolu olarak izleyebilirsiniz. Tamamı tek videoda anlatılmakta. Çok güzel bir lif örneği. Sizlerde birbirinden güzel lif modelleri yapabilirsiniz. Kişiye özel lifler örebilirsiniz. Çocuklarınıza çocuk figürlü , sevimli hayvanlardan oluşan lifler örebilirsiniz. Kaplumbağa lif yapımı yapabilirsiniz mesela. Çocuklarınız bu lifi çok seveceklerdir. Şimdi yeni modelin nasıl yapıldığını izleyelim. İyi seyirler.

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

This article has 1 Comment

Bir cevap yazın