Çatalla Ponpon Nasıl Yapılır?

Şimdi sizlere ponpon yapılışı nı anlatacağız ancak farklı yöntem kullanarak ponpon yapacağız. Ponpon u kimi zaman paspas yapımında kullanıyoruz tek başına bir sürü rengarenk ponpon yapıyoruz ve renk konbinleyip kendi zevkimize göre kaymaz tabana dikip pufpuf paspas yapıyoruz. Kimi zaman örgü bebek hırkası modellerinde kullanıyoruz, Bebek elbise modellerinde yakadan ip sarkıtıp ucuna ponpon dikiyoruz.

Çatal ile Ponpon Nasıl Yapılır?

Ponpon yapılışı farklı şekillerde olabilir karton kutu ile de yapılır, Küçük ponpon yapımı için videolu anlatımı takip edin. Küçük ponpon süsleri örgü bebek Patik üstüne takmak için kullanabilirsiniz.

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

This article has 1 Comment

Bir cevap yazın