Çapraz Model Puf Yumuşak Dokulu Örgü Modeli Yapılışı

Çapraz model puf yumuşak dokulu örgü modeli yapılışı anlatımını sizlere sunuyoruz. Yeni öğrenenler için kolay örgü modeli yapılışı anlatımı olarak gerçekten yapılabilir bir model. Çapraz yapısı sizi korkutmasın oldukça kolay bir örgü modeli güzel ve kolay örgü modelleri bulmak zordur. Yeni öğrenenler için yaptığına değecek örgü modelleri bulmak zordur.

Bir yandan saç örgüsünün farklı bir versiyonu gibi bir görünümü var . Çapraz örgü modeli olan çapraz bağlı puf puf bir görünüşü olan dokusu yumşak bir örgü modeli, Yelek modelleri , bebek örgü modelleri yaparken kullanabilirsiniz. Battaniye modeli olarak bile çok rahat kullanılır. İstediğiniz ip ile yapabilirsiniz.

6 ilmek ve katları üzerine modeli kurabilirsiniz. 5 düz ilmek ve 1 ters ilmek sıra sonuna kadar her sıra aynı önde ve arkada ilmeklere bakacaksınız hangi yönde ise ona uygun örülmeli, yukarı doğru 4 sırada bir de çapraz ipler atılıyor. Videolu anlatımı izleyince göreceksiniz çok kolay şık örgü yapılışı anlatımı olmuş. Kolay model örgü tarifi olarak karşımıza çıkmasına rağmen hala endişe eden var ise deneme yapın küçük bir ilmek sayısı ile 15-20 ilmek ile bir deneme yapın.

 

 

Bir cevap yazın