bebek yelek modelleri yeni değişik

Bugün 60 tane örgüyapilisi bebek yelek modelin tamamını yapılışlarını burada göreceğiz. Tığ işi,Tunus Tekniği ve Şiş İşi Bebek Yelek Modelleri.

bugün sizler için arşivden seçilen 60 adet orguyapilisi modellerinden oluşan çok güzel Örgü Şiş işi modelleri sunmuştum.

Bugün de kolaylık olsun diye Sitemden seçtiğim Baştan sona açıklamalı Örgü Bebek Yeleklerini paylaşmak istedim.

Çeyizlik Patik yapımı olan Tığla yapılan Çiçek ve Boncuklu Süslü Yün Bayan Patik yapılışı için burada ki modeli inceleyebilirsiniz.

ilerleyen zamanlarda bu 60 Tane Örgüler serisinin Battaniye, Tığ Örgüleri,Şal Yapılışı,Bebek Hırkaları gibi Örnek anlatımlı sayfalarını da sizlere sunacağım.

Bebek Örgü Modelleri bölümü burası buraya tıkladığınız da Bebekler için neler örülür? nasıl örülür? hepsini burada görebilirsiniz.

Hem Bayan Yelekleri Hem Çocuk ve Erkek Adam Yelekleri için Yelek Örnekleri bölümü Yelek Modelleri için bir çok Tığ işi,Şiş ve Tunus İşi Bayan Yelekleri bulabileceğiniz bir bölüm.

Nazarca Yelek Modelleri için alttaki Resimlere Tıkladığınızda ulaştığınız sayfada o modelin baştan sona anlatımlı yapılışını izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın