Bahar Dalı Örgü Modeli Yapılışı

Bahar dalı örgü modeli yapılışı nı elişi örgü modellerinizde kullanabilirsiniz. Özellikle bebek hırka modellerinde çok iyi duracağını düşünüyorum. Çeyizlik yelek modelleri ve anne yeleği modelleri nde de kullanılan bu örnek çeyiz bohçalarındaki yerini çok uzun yıllar boyunca korumuştur. Çeyiz bohçası hazırlarken patik modelleri, çeyizlik yelek modelleri, lif örnekleri havlu kenarı modelleri, iğne oyası modelleri  gibi bir çok el işi örgü örneği toparlanır. Bunların içinde vazgeçilmez modeller vardır. Bahar dalı örgü modeli de onlara örnek olacak bir örgü modeli.

Bahar Dalı Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Bahar dalı örgü modeli yapılışı için ayrıntılı anlatımlı videolu anlatımı sizinle paylaşacağız. Bahar dalı modeli örgü örmeye  yeni başlayanlara kolay gelebilecek bir model olmayabilir. Sadece dikkatle izleyin ve küçük bir örnek yaparak başlayın öğrenince çok kolay gelecek. Şimdi bahar dalı örgü modeli videolu anlatımı nı izleyelim :

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın