Bağlamalı Fiyonk Örgü Modeli Yapımı

Bağlamalı diyerek başlayan örgü modeli isimi sizleri korkutmasın. Oldukça kolay örgü modelleri paylaşmaya gayret ediyoruz. Tabii ki görünümü şık ve zor gibi görünen örgü modelleri yapımı anlatımları paylaşmak için uğraşıyoruz. Sizlere örgü modellerini sevdirebilmek ve yapım aşamalarını kolayca anlaşılabilir seçmek yegane temennimiz.

Modelin araları haraşo örgü modeli bağlama fiyonkların altı düz örgü modeli ile yapılıyor. Bağlama kısmı hiç kafanızı yormasın, oldukça kolay , bıraktığınız ilmekleri dört sıra sonra hepsini bir alıp içinden ipi geçirerek örüyorsunuz.

Sizleri bu güzel örgü modeli ile buluşturmaktan çok mutluyuz. Modeli ister çocuk örgülerinde ister yetişkin örgülerinde kullanabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse bu model ile bir saç bandı örmek isterdim kendime.. Eminim kızlarım da birer tane isterler. Neyse onlnar görmeden şuraya bırakayım yapım aşamalarını ayrıntılı anlatan videolu anlatımını. Örmek isteyenlere kolay gelsin.. Resimlerini paylaşırsanız sitemizde paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın