Babalar Günü Hediyesi Örgü Yelek

Baba yeleği, erkek yeleği , yetişkin erkek yelek modeli , büyük erkek yelek modeli örülüşü. Hangisini arıyorsanız size uygun olan bir yetişkin erkek yelek modeli örülüşü anlatımını sizlerle paylaşıyor olacağız.

Model çok güzel dökümlü bir görünüşü var. Rahat giyilebilen bir örgü yelek modeli dilerseniz kol örerek erkek hırka örebilirsiniz. Yetişkin erkenler için hırka modeli olarak da kullanılabilir. Kolları için de aynı aynı modeli uygulayabilirsiniz.

Düz örerek de ekleyebilirsiniz kolları. Yada önüne fermuar yaparak daha spor bir yelek modeli ya da hırka modeli elde edebilirsiniz. Yetişkinler için yapılan örgü modellerinde büyük düğmeler kullanılacağı için ilmekleri bunu göz önünde bulundurarak açmalısınız. Genelde 5 düğme oluyor sizler boyuna modeline nasıl uygun geliyorsa düğmeler arası ilmik sayısı da önemli.

Erkek yelek modeli yapılışı ile ilgili olarak tek bir videolu anlatıma sığdırmak mümkün olmadığı için çok ayrıntılı bir anlatımla sizlerle olacak. Takip ettiğinizde videolu anlatımları kolayca örebileceksiniz. Yaptığınız örgü modellerini bizimle paylaşmak isterseniz mail adresimize atabilir ya da buradan yoruma ekleyebilirsiniz.

Yapacak olanlara kolay gelsin.

Bir cevap yazın