Amigurumi Tığ işi Kaplumbağa Yapılışı

Merhaba anlatacağımız konu tığ işi motif ile kaplumbağa yapılışı. Amigurumi kaplumbağa yapılışından biraz farklı olabilir kaplumbağanın kabuk kısmı bizim anlatacağımız modelde 1 tek afgan çiçeği örgü motifinden oluşuytor. Tığ işi afgan modeli çiçekj yapılışını biliyorsanız sizin için bu kaplumbağayı yapmak çok kolay olacak. Tığ işi örgü modeli yapabilen herkes için çok kolay kaplumbağa yapılışını anlatacağız. Videolu anlatımında da zaten tüm ayrıntılarını amigurumi kaplumbağa yüz yapılışı nı da göreceksiniz. Amigurumi gülen surat yapılışı nı da öğreneceksiniz püf noktaları var ip saklama konusunda heğpsini izleyeceğiniz videodan öğrenebilirsiniz.

Tığ işi afgan çiçeği modeli bu şekilde :

 

 

Amigurumi kaplumbağa modelleri nde birkaç motiften oluşan kaplumbağa sırtı ve alt kısmı da sadece sık iğneden oluşan tığ işi kaplumbağa yapılışları gördüm. Burada 2 tane tığ işi afgan çiçeği motifi yapıyoruz 1 kafa ve 4 ayak sık iğne ile silindir yapılıyor. İşte bu kadar kolay tığ işi kaplumbağa yapılışı.

Tığ işi afgan çiçeği motifli kaplumbağa yapılışı .. Amigurumi Kaplumbağa yapılışı :

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın