Amigurumi Örgü Çıngırak Modelleri Yapılışı

Amigurumi Örgü Çıngırak Yapılışı

Sizler için oyuncak örgü çıngırak modeli paylaşacağız. Ve aynı tarifle istediğiniz desenlerde uygulama yapabilirsiniz. Amigurumi oyuncak modellerinizden, evde kalan iplerinizden renkli kısımlarını yapabilirsiniz. Böylece değerlendirmiş olursunuz. Farklı modellerde sizlere amigurumi çıngırak yapılışını anlatmıştık. Bebek çıgırak yapımı yaparak çocuklarınıza sağlıklı örgü oyuncak modelleri yapabilirsiniz. Hatta bir sepet, bir çıngırak ve top örerek çocuklarınızın odasında amigumi çıngırak tarifi , örgü sepet modelleri yaparak eşyalarını koymak için kullanabilirsiniz.

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Kolay Çıngırak Yapımı

Malzemeler

  • Gerekli renklerde pamuklu iplik
  • 3 mm tığ
  • Elyaf
  • Siyah nakış ipi
  • Çıngırak

Sh: Sihirli halka

X: sık iğne

V: arttırma

e: azaltma

Baş

1: sihirli halka içine 6X

2: her ilmeğe 2X (12)

3: (1X, 1V) *6 =18x

4: (2X, 1V) *6 =24x

5: (3X, 1V) *6 =30x

6: (4X, 1V) *6 = 36x

7: (5X, 1V) *6 = 42x

8-14: 42x

15: (5X, 1e)*6 =36X

Kulp 

19-16 turlar arası 18x olarak devam edilecek. Renk değişimlerini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Temel taşlar bu şekilde yapılıyor. Artık istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Bir tavuk yapabilirsiniz. Bir civciv. Bir tavşan. Bir köpek ve bir ayı ve daha fazlası. Şimdi birkaç modeli görelim.

 

Bir cevap yazın