Amigurumi At Yapılışı

Amigurumi At Yapılışı

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Açıklamalı amigurumi modelleri paylaşmaya devam ediyoruz. Bu aralar bizim çocuklar pony lere merak salmış durumdalar.. Yabancı isimleriyle birlikte oyunlarında adlarını geçiriyorlar. Kanatlısı var kanatsızı var tek boynuzlu pony var. Bu bir çizgi film karakteri ve amigurumi at olarak yapabiliriz. Çizgi filmdeki karakterlerin rengine uygun olarak yapıldığında bizim pony atlarımız çocukları çok sevindirecek. Gökkuşağı pony şu an favorimiz sanırm renklerinden ötürü.. En yakın zamanda renkleri ona uygun olan ipleri almak üzere yüncüye gideceğiz. Aşağıdaki linke tıkladığınızda amigurumi at yapılışı anlatımını bulacaksınız.

amigurumi-at-yapilisi

Örgü oyuncak yapılışları daha önce paylaştık ve bu örgü oyuncak at yapılışı konusunda ayrıntılı anlatım sayılarıyla birlikte paylaşacağız yapmak istyenler oradan bakabilirler. Yapacağınız örgü oyuncak at bu şekilde olacak. Resimlerini sizinle paylaştığımız gibi. Bu amigurumi atı beyaz yapıp gökkuşağı renkleriyle tüylerinin olduğu kısımı yaparsanız gökkuşağı ponny yapmış olursunuz. Mor yaparsanız mor at var karakterler arasında onu da yapabilirsiniz boynuzlu at için küçük bir boynuz yaparsınız. Kanatlı at için örgü kanat yaparsınız.

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

Bir cevap yazın