Ajurlu Zincir Örgü Modeli Yapılışı

Ajurlu Zincir Örgü Modeli Yapılışı

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Bu örgünün artasına 6 adet 8 adet düz ya da ters örgü  yapabilirsiniz ya da direk her satırı haraşo örerek aralara bu arttırma şeklini yapabilirsiniz. aralardaki ajurlar şık duruyor. Ajurlu haraşo örgü modeli yaparak çok şık şallar veya atkılar yapabilirsiniz.  Bebek  örgülerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çeyizlik yelek modeli olarak da angora ipler ile yapabilirsiniz dediğim gibi araya haraşo ya da ters ilmekler atarak .

Ajurlu zincir örgü modeli yapılışı videolu anlatımı :

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın