Ajurlu Örgü Modeli Yapımı

Merhaba, ajurlu örgü modelleri ilkbahar örgü modelleri ve sonbahar mevsimi örgü modellerine yakışıyor. Baharlık örgü modelleri dediğimiz çok kalın olmayan örgü örnekleri ile çok şık bir bahar geçireceğiz.

Sizler de evde örgü öğrenmek istiyorsanız örgü modelleri anlatımları ile çok rahat bir şekilde örgü örebilirsiniz ancak illed de insanın yanında soracak birine ihtiyaç duyuyor şunu şöyle mi yapsam ben yaptım sayı farklı çıktı devam etsem bir şey olur mu , gibi sorular geliyor ortaya çıkıyor bu durumlarda yoruma soru bırakabilirsiniz .

Çünkü gerçekten sayının farklı olması durumunda yapılacaklar değişiyor, bazen devam edebilirsiniz bazen de gizli arttırma yapmalısınız , son ilmekler örülmeden ilk ilmekler örülerek tüm örgüyü yaparım ben. Bunun gibi her insanın kendine has yaptığı fark etmediği örerken uyguladığı teknikler de var.

Bunları birebir anlatırken daha rahat aklına gelip söylüyor insan. Şimdi size videolu sesli anlatım sunacağım örgü modeli yapılışı ile ilgili , örmek istediğiniz model ne ise , kazak , süveter , yelek ya da kapüşonlu hırka vb.gibi sitemizden yapılışına sayılarına bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın