Ajurlu Lale Örgü Modeli Yapılışı videolu

Yine çok sevilen ve çeyizlik yelek modellerinde kullanılan Ajurlu laleler örgü modeli yapılışı anlatımı ile karşınızdayız. Laleli örgü modeli yapılışları bebek örgüleri nde de kullanılmaktadır. Örgü bebek hırka modellerine de çok yakışıyor ajurlu lale örgü modeli. Çeyizlik yelek modelleri nde ve anne yeleği örgü modelleri nde kullanılan ajurlu lale örgü modeli şiş ile yapılan güzel bir örgü örneği dir.

Ajurlu lale örgü modeli Nasıl Yapılır?

Ajurlu lale modeli örülüşü zevkli bir örgü modelidir. Örgü modellerinde kesme ve arttırma işlemi yaparak lale modeli yapılıyor bunların sayıalrı ve yerleri için ajurlu lale modeli örgü modeli videolu anlatımını izleyelim . Şimdi sizlere ajurlu lale modeli nasıl örülür videolu anlatımı nı sunacağız.

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın