4 Mevsim Tığ işi Çeyizlik Yelek Modeli Yapılışı

4 mevsim örgü tığ işi çeyizlik yelek modeli yapılışı anlatımını bulacağınız özenle hazırlanmış konumuzda sizler için çok kullanışlı güzel tığ işi çeyizlik yelek modeli paylaşacağız. Bebeklerinize güzel bebek yelek modeli ya da biraz büyük yaparsanız güzel çocuk yelek modeli yapılışı olarak da kullanabileceğiniz. 4 mevsim giyilebilir örgü çeyizlik modeller ve örgü bebek ve çocuk örgü modelleri anlatmaya devam edeceğiz. 

4 Mevsim Tığ işi Çeyizlik Yelek Modeli Yapılışı

Örgü modelleri 4 mevsim kullanışlı olması için gerekli olan şey örgü modeli yapılışı için kullandığınız ipin 4 mevsim kullanılabilir ip olması gereklidir. Peki hangi örgü modelleri 4 mevsim kullanılabilir sorusunun yanıtı da dolayısıyla koton ip ile örülmüş olanlar ya da bambu örgü ipi ile örülmüş örgü modelleri 4 Mevsim iplikleri; tüylenmez, terletmez, rengi solmadan uzun ömürlü kullanım sağlar. Pamuk ve akrilik karışımı iplikler de 4 mevsim kullanıma uygundur. 

 

Tığ işi çeyizlik yelek modeli yapılışı videolu anlatımı. Midye kabuğu örgü modeli yapılışı 4 mevsim kullanışlı örgü modeli yapılışı :

 

 

 

 

Bir cevap yazın