4 Fıstıklı Sepet ya da 3 Fıstıklı Çiçek Modeli Seçenekli Oya Yapılışı

4 fıstıklı sepet modeli ya da 3 fıstıklı çiçek modeli oya örnekleri yapılışı anlatımlarını paylaşacağız sizlerle. Şimdi öncelikle her iki modelde 22 numara ip kullanılıyor. Ona göre yapın hazırlıklarınızı. Sizlere oya örneklerinin en güzellerini sunmaya devam edeceğiz. Yazma oyası modelleri , yazma oya örnekleri her ne şekilde ararsanız arayın , yazma oyası modelleri yapılışı anlatımlarını bulacağınız sitemizde çok güzel farklı modellerin anlatımlarını bulacaksınz

Çeyizlik yazma modelleri , hediyelik yazma oyası örnekleri  ve özel günlerde kullanmak üzere kendinize yazma oyası yapmak istiyorsanız bir kaç renk kullanarak kolayca yapabileceğiniz güzel bir örnek. Yeni başlayanlar içni daha kolay tığ işi yazma modelleri yapılışı anlatımları paylaşılmıştı daha öncesinde.

Rengarenk oya modelleri , yazma  üzerindeki desene uygun yapılan tığ işi yazma modelleri , iğne oyası örnekleri yapılışı anlatımları ile sizlere çok güzel farklı ve yeni oya modelleri yapımı anlatımları burada olacak.

 

Şimdi de sizlere ikinci örnek olan 3 fıstıklı çiçek modeli anlatımını sunacağız. Alt oyası her şeyi daha farklı . Burada yukarıda sepete benzer bir alt oya modeli bulunmakta. Şimdi göreceğiniz örnekte ise yapraklı alt model kullanılmıştır.

 

Bir cevap yazın