3 parçadan Çok Kolay Örgü Kazak Yapılışı

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız. Son moda örgü modelleri ve yapılışları bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

sadece 3 adet dikdörtgen örerek boğazlı sıfır kol kazak yapabilirsiniz. Tunik de diyebiliriz aslında buna arkası uzun önü arkadan çok az kısa ve boğazlı bir örgü tunik modeli yapılışı anlatacağız. Her yaşa olur. Dilerseniz kol da yapabilirsiniz ilmek çıkararak.

Çok kolay bir örgü kazak modeli. 3 parçadan oluşuyor. Örgüye yeni başlayan arkadaşlarımız da örgü kazak nasıl yapılır anlatımımıza göre kolayca örebilirler. Haroşa örgü modelinden oluşuyor. Kimi hep düz örerek haroşa yapıyor. Kimi hep ters örerek. Ben düz örerek yapanlardanım. Farklı modellerde de yapabilirsiniz bu kazağı. Birçok farklı örgü modeli yapılışı sayfamızda var. Beğendiğiniz modelleri uygulayabilirsiniz. Teknik aynı model farklı olabilir. Yine haroşa örgü modelinden oluşan kapşonlu hırka yapılışı yapabilirsiniz. Yine kolay bir model. Çok beğenilen diğer bir modelimiz örgü yelek modeli yapımı. Kendiniz için kızlarınız için örebilirsiniz.

Örgü ile Kolay 3 Parça Kazak Modeli Yapılışı

Kazak 3 parçadan oluşuyor. Yanlardan dikerek kazak şekli veriyorsunuz. Ön parça için 70 cm olacak şeklide şişe ilmek atarak başlıyoruz. Haroşa örgü örmeye başlıyoruz. 90 cm olana kadar örüyoruz. Ve bitiriyoruz. Arka için şişe 70 cm olacak şekilde ilmek atıyoruz ve 120 cm olacak şekilde örüyoruz. Ve bitiriyoruz. Yaka için ise 70 x 40 cm olacak şekilde bir parça örüyoruz. Ve bitirip birleştirmeye geçiyoruz.

Birleştirmeyi kol açıklığı bırakacak şekilde dikerek yapıyoruz. Boğaz kısmını istediğinize göre ayarlayabilirsiniz. Bedeni öreceğiniz bedene göre ilmek sayılarını ayarlayarak yapabilirsiniz.

Ön kısa arka uzun şık bir kazak modeli. Bittiğinde çok şık bir kazak olacak. Ve kızınız çok mutlu olacak.

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın