22 tane Farklı Örgü Modeli Yapılışı Şablonu

Sizlere farklı örgü modelleri örnekleri göstereceğiz. Resimli örnek modellerin alt kısımlarında yapılış şablonları var. Şablon okuyarak örgü modeli çıkarabilen yetenekli hanımlara farklı örgü modelleri sunmak istedik. Modele bakarak bile örgü örebilen örgü yapılışını bilen yetenekli hanımlar var.

22 tane Farklı Örgü Modeli Yapılışı Şablonu

Şiş örgü modelleri içinde burgulu örgü modelleri, ajurlu örgü modelleri , yaprak örgü modelleri ve kabarık örgü modelleri bulunmaktadır. Yapmak isteyenlere kolay gelsin.

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

Bir cevap yazın