2020 Bebek Hırkaları

2020 Yeni model örgü modelleri ile karşınızda olacağız. Model üreten hanımlar bilirler. Yeni modelleri incelemek ve çözmeye çalışmak çok zevklidir. Model anlaşılınca hemen paylaşılır. Örgü modelleri satışı yapan hanımlar arasında da yardımlaşma oluyor bazı gruplarda o da çok hoş bir paylaşım oluyor. Sizler için çok özel ve güzel örgü modellerini yeni  yapılan örgü modellerini paylaşacağız.

Bebek örgüleri denilince zaten çok fazla örgü tekniği kullanılarak yapılan örgü modelleri geliyor insanın aklına. Renkli örgü modelleri , bir kaç renk kullanılan örgü modelleri ile ayrıca farklı örgü modellerinin bir arada uygulandığı örgü örnekleri ile sizleri güzel bir galeri seyrine davet ediyoruz. Tek tek modelleri incelemek isterseniz resmin üzerine tıkladığınızda büyüyecektir.

Bebe ipi ile örülen bebek örgüleri tüylenme yapmaz ve çok yumuşak olur. Ayrıca ipin içerisindeki hammadeler ile de ısıtma özelliği , terletmeme özelliği gibi özellikler bulunmaktadır. Bu nedenle iyi bilinen örgü ipleri ile ördüğünüz örgüleri uzun yıllar esneme yapmadan kullanma imkanı olur. Bebek örgü modelleri en çok yıkanan kıyafetler olur genelde. Tabii ki sabun ve özel yumuşatıcılar ile yıkanıyorlar. İyi bir şekilde bakılan örgü modelleri 3 hatta 5 kardeş büyütebilir. Kardeş de değil akrabalardan bir çok kuzeni büyütebilir.

 

 

Bir cevap yazın