2 saatte Örgü Babet Patik Yapılışı

Merhaba örgü seven hanımlar. Sizin de aklınıza babet patik yapılışı diyince sadece bayan babet parik modelleri mi geliyor? Benim de öyle idi.  Benim çok sevdiğim ve görünce hayranlıkla örgü patik modelini incelediğim ve Babet Patik Yapılışı nasıl oluyor diye sorduğum örgü çeşididir. Herkesin evinde vardır. Annesinin yaptığı, hediye geldiği ve çok severek giyilirler. Patik Yapımı zahmetsiz bir iş olmamakla beraber, bittiğinde herkese gururla sunulan eğlenceli bir üretimdir.

Ayrıca çeyizlerin vazgeçilmez parçalarıdır örgü patik modelleri. Çetik patik modelleri yanı sıra çeyizlerde boncuklu patik modelleri , simli iplerle yapılan patik modelleri bulunmaktadır.  Sizlere konumun sonunda tam 10 Tane çok güzel Örgü patik yapılışı ve Tığ işi Patik Örneklerini göstermek istiyorum.

Çeyizlik Patik Modelleri yapmak isteyenler Simli ip edinmeli ve Tığla örülen  Pul, Payet ve Boncuklu Patik modelleri yapılışlarına bakmalı. Abiye Örgü Patik modelleri arasında size vereceğim kategori içerisinde Önden bantlı kolay örülen Patikler gibi  desenli Patikler de bulunuyor. Amigurumi sık iğne Kadın Patik Modelleri üzerinde jakar deseni örgü Çetik ve Patiklerin modelleri örgü sevetr hanımlara Patik Örme fikirleri verecektir.

Anlatımlı Patik Modelleri yapılışı arzu edenler için yatik yapılışları kategorimizde Bebek Patikleri,Örgü Çocuk Patik örnekleri
ve Kadınlar için Resimli açıklamalı,Videolu anlatımlı Patik yapımı çalışmaları öğrenebilirsiniz. Tığ işi Motifli Patikler bu yıl çok moda ancak Ayakkabı şeklinde Bayan Patikleri oldukça güzel patik modelleri nden biri Modern Patik Modelleri oldu. Bu Patik çeşitleri Converse Kadın Patikler şeklinde de biliniyor.

Kurdele ile Fiyonklu Patiklerin yanı sıra Kurdele Nakışı işlenmiş Patikler ve Örgü çiçekler ile süslenmiş Kız Patikleri çeyiz işi Patik modellerini hanımların beğenisine sunuyorum. Yeni Örgü Patik modelleri içinde Tunus İşi Örgü Patikleri Patik örme kategorimizden detayları ile görebilirsiniz. Tunus işi çiçek desenli patik yapılışı bayan örgü modelleri bölümünde bulunmaktadır. Tunus işi patikler etnik desenli tunus işi patikler , abiye tunus işi patikler ve çiçek desenli tunus işi patik modelleri olarak sitemizde arayabilirsiniz.

patik yapılışları

bu linke tıklayarak ve sitemizde ki diğer konularımıza bakarak bahsettiğim bütün patik yapılışı konularını görebilirsiniz

 Şimdi ise gelelim 2 saatte babet patik yapılışı konumuza.

 

2 saatte Kolay Örgü Babet Patik Yapılışı

Kolay patik yapmak isteyenler için harika. Sadece 2 saatte hazırlayacağınız bir çift örgü patik modeli. Boyutlarını artırma yaparak ayarlayabilirsiniz. Resimleri takip ederek kolay örgü patik yapılışını görebilirsiniz. İlmek sayılarını ayağınıza göre ayarlayarak yapabilirsiniz. Örgü örmeyi iyi bilen birisi yapacaktır kolaylıkla.

 

2 saatte ördüğümüz patik bitti. Çok kolay bir şekilde renk renk patikler örebilirsiniz. Mutlu günlerde giyin.

This article has 2 Comments

    1. Merhaba Esin hanım,
      bu biraz zor bir model ve inanın anlatımı resimli anlatım olarak 4 şiş çorap ören insanlar için yeterli oluyor ancak sitemizde çok güzel ve kolay ayrıntılı anlatımlı ve videolu anlatımlı modeller var. Örgü Patik Modelleri kategorisinde örgü patik modelleri ve ev botu modelleri, örgü çorap modelleri var. Tabii ki bildiriminizi dikkate alarak videolu anlatımını elde edersek sizinle paylaşacağız. İlginize teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın