1 Tek Çorap Teki ile Bebek Yapılışı

1 tek çorap ile yapabileceğiniz en güzel oyuncak. Hem yumuşak hem sağlıklı çok güzel bir oyuncak yapabilirsiniz. Kolay bir şekilde bir gün içinde çok fazla sayıda hazırlayabilirsiniz. Satışını yapabilirsiniz.

Tek bir çorap tekiyle yapılan bu oyuncak topuk rengi ne ise onun yüzüne sahip olacağından çorap seçerken dikkat etmeniz gereken çorabın topuk rengi. Üst yani bacak kısmına gelen kısımdaki desen ise şapkasını oluşturuyor. Onu da şirin olacak bir desen seçerseniz . Bu ikisini aynı anda yakalarsanız o çoraplardan çok alın … Siyah lastik tokaya da ihtiyacınız olacak onu da boğazına atkı gibi yaka gibi sıkıştırma amaçlı kullanıyoruz.

Üzerine dikeceğiniz düğmeler evde kalan artık düğmelerinizden de olabilir düz sade düğmeler de olabilir. Çocuklara verileceğinden düğmeler iki parçalı bebekli düğmelerden olmasın çıkabilen parça bulunmasın üzerinde. Zaten bebek ürünleri yapan hobisi bu yönde olan kişiler bu ayrıntıları bilir. Ancak çocuğu için yapacak olan hanımların da dikkatini çekmek istedik.

Bir cevap yazın