Artık İpler ile Yapılabilecek Örgü Modelleri

Evde bulunan artık ipler ile yapılabilecek örgü modelleri ararız zaman zaman hepimiz. Sizlere buradan bir kaç örnek vererek başlamak istiyorum. Hepinizin bildiği hanım dilendi bey beğendi örgü tekniği ile küçük kare motifler yapabilir bunları birleştirerek örgü battaniye, koltuk şalı , kırlent ve yatak örtüsü yapabilirsiniz. Artık ipler ile yapabileceğiniz farklı örgü modelleri yanısıra şiş örgü modelleri de yapabilirsiniz. Uyumlu renkler ile bebek örgü modelleri de yapabilirsiniz.

Artık İpler ile Yapılabilecek Örgü Modelleri

Arta kalan ipleri hepimiz bir yerde istifleriz genelde birbirleri ile uyumlu renkler olur çünkü renk olarak tercihlkerimiz açık ve koyu olmak üzere genelde aynı renkler etrafında döner.. Birbirleri ile uyumlu olan renkleri bulup dilerseniz önceden küçük bir motif yaparak renk uyumlarına da bakabilirsiniz. Bu şekilde farklı ve güzel örgü modelleri yapabilirsiniz. Sizlere burada birkaç örnek sunacağım. Herkese kolay gelsinç

 

 

üç renkli örgü modeli yapılışı anlatımı yazımızda sizlere farklı renkler ile yapılabilecek örgü modeli anlatımı nı paylaşmıştık.

 

 

Bir cevap yazın