Amigurumi Çilek Kız Yapılışı Resimli

Amigurumi çilek kız yapılışı resimli anlatımlı tarifi sizlerle olacak. Amigurumi bebek yapılışı tığ işi örgü teknikleri yapılışı bakımından aynı . Sık iğne ile yapılıyor, arttırma , eksiltme, ilmek kaydırma gibi tığ işi amigurumi örgü teknikleri kullanılıyor. Tığ işi basit çilek kız yapılışı anlatımı sizlerle olacak. Bu örgü teknikleri için tığ işi örgü teknikleri kısaltmaları kullanılıyor. Kısaltmalar ne anlama geliyor açıklaması da yazılmış olarak bulacaksınız.

 

Örgü amigurumi Çilek Kız Yapılışı

Amigurumi çilek kız yapmak isteyenler koton ip tercih edebilirler, bebe koton ipleri tercih edebilirler ya da evdeki artık yünlerinizi bile değerlendirebilirsiniz. Küçük bebek oynamayacaksa çok da farklı iplerle örmenize gerek yok yalnız tüylenmeyen bir ip olursa daha iyi olur sonradan bozulma olmaz emeğinize yazık olmasın.

 

 

Çilek kız yapılışı anlatımı aşağıdaki resimlerde sayıları ile verilmiş. Hazırlayanın ellerine sağlık kızım ne zamandır istiyordu net bir tarif bulamadığımdan kendim normal amigurumi kız bebek örülüşü tariflerinden birini yapmıştım.. İpleri alıp başlayalım amigurumi çilek kız örülüşü sayılarıyla resimli anlatımı adım adım tarifi yazılmış. kolay gelsin.

 

This article has 1 Comment

Bir cevap yazın