24 Adet Etamin İşleme Kırlent Modelleri ve Şablonları

23 Adet etamin işleme kırlent modelleri ve şablonları paylaşımı konumuzda sizlere dekoratif kırlent modelleri sunacağız. Evinizin oturma odasını ya da balkonunda yazlıkta  ya da sürekli oturduğunuz evinizde kendi ev dekorasyonuna göre ağır ya da spor ya da klasik modeller ile etamin işleme yastıklar yapabilirsiniz yaptırabilirsiniz. Etamin yastık örnekleri aşağıda resim galerisi halinde sizlere sunulmuştur. Etamin kırlent şablonları da sizler için yer almaktadır.

 

23 Adet Kanaviçe İşi Kırlent Örnekleri ve Şablonları

23 adet kanaviçe işi kırlent örnekleri ve şablonlarını sizler için derledik. Güzel örnekler var etamin işlemeli kırlentler çeyiz serme sırasında dikkat çekici güzel görünümlü çeyizlik el işi modelleri arasında yerini alıyor. El işi örgü örneklerine her geçen gün modası geçmiş kullanılmayan gözüyle bakılsa da yaşatılması gereken bir gelenek olduğunu düşünüyorum. Çok az bir zaman ayırarak el işi yapabilirsiniz. İstediğiniz alanda şiş örgü , tığ örgü , iğne oyası , tığ oyası danteller , yemeniler, havlu kenarı örnekleri…gibi , boncuklu işler , nakış işleme ve tabii ki örgü aksesuarlar , örgü giyim ürünleri gibi el işi ürünleri saymakla bitmez kendinize uygun bir tane seçip yapabileceğiniz sıkılmadan üretebileceğiniz bir şeyler bırakacağınız şeyler yapabilirsiniz. Şimdi sizlere etamin işlemeli kırlent örnekleri ile kırlent etamini modelleri şablonları nı içeren resim galerimizi sunalım.. iyi seyirler ..

Ev hobileri alanında da tabii ki yaratıcı işler yapabilirsiniz. Genelde hanımlar kolay ve zevkli olduğu için dekoratif mum ya da kokulu taş yapıyorlar evde. Ucuz maliyetli ev hobileri arasında taş boyama, ahşap boyama gibi hobiler de vardır. El işi ürünler her ne olursa olsun sizi rahatlatacak ve sağlıklı kılacaktır. Emekli kişilere de özellikle tavsiye edilen doktorlar tarafından önerilen bir şey haline gelmiştir. Örgü örerken modelin sayılarını aklınızda tutmak ve modeli örerken sürekli saymak hafıza için beyini çalıştırdığından çok önemli bir egzersizmiş. Size evde ileri geri sürekli karışık sayılar seçerek sayın desem kaç gün yaparsınız. Örgü örerken istemsizce yapılıyor. Bu sadece bir örnek, dantel yapacağınızda sağlıklı eller ve bilekler için söylüyorum çok sıkmadan kendinizi rahat rahat yaparsanız sağlıklı oluyor eklemleri çalıştırıyorsunuz, unutmayalım ki işleyen demir ışıldar. Kısacası yapacağınız her el işi sizi bir çok yönden olumlu etkileri ile sarıyor.

 

 

Bir cevap yazın